Psí útulek Dobříš – říjen 2017Najdete nás v areálu MFK – V Lipkách 1021.
Kontaktovat nás můžete na tel. č. 724 077 264.

Bojar – k adopci, 5 let, 18 kg, kastrovaný, v útulku od února 2017

Bojar je k dospělým i dětem přátelský, ale vztah si k nim musí postupně vytvořit. Má tendence hájit si svoje teritorium. Je velmi čistotný. Hodil by se především do bytu, kde by byl v kontaktu s majitelem, nemá rád samotu, a tak pro něho bouda na zahradě není vyhovujícím řešením. Nesnese se s ostatními psy – samci, s fenkami problém nemá.

 

Denis – k adopci, 2 roky, 22 kg, kastrovaný, v útulku od dubna 2017

Kříženec retrívra z nevhodných podmínek, kde byl uvazován u stolu, byl vyhublý s velmi přerostlými drápy, kvůli kterým se mu špatně chodilo. Dnes už Denis běhá krásně, je to velmi aktivní pes, který potřebuje dostatek pohybu a zábavy. Fenky snese bez problému, ke kočkám ho nedoporučujeme.

 

Daisy – k adopci, 7 let, 32 kg, v útulku od dubna 2017

Kříženka německého ovčáka, do útulku ji odložila majitelka, která si ji již nemohla nechat. Daisy byla zvyklá žít v bytě i na zahradě. K cizím lidem je zdrženlivá, ale po seznámení velmi přátelská, výborně hlídá, miluje míčky a klacíky. Je extrémně čistotná a nic neničí. Doporučujeme ji spíše jako psího jedináčka.

 

 

Sendy (7 let, 8 kg) a štěňátka (2 měsíce, 3 kg) – k adopci

Tato rodinka žila po převozu majitele do nemocnice na vrakovišti pod autem, krmit je chodily sousedky. Sendy je moc milá a přátelská fenka, která za svůj život moc péče nezažila, je čistotná, štěňátka měla každý rok. Hledáme pro ni ten nejlepší domov. Ze štěňátek je volný hnědý Portos. Otcem štěňat je pravděpodobně kříženec retrívra, velikost v dospělosti odhadujeme na 12–15 kg.Předchozí článekČinnost Městské policie Dobříš za měsíc srpen 2017
Další článekZprávy z 21. veřejného zasedání zastupitelstva obce