Letní kino v Dobříši zve na komedii Někdo to rád v Plzni

Město Dobříš ve spolupráci s projektem Kino na kolečkách zve všechny milovníky filmů na první letošní promítání letního kina pod širým nebem. Tentokrát se můžete těšit na českou komedii Někdo to rád v Plzni, kterou uvedeme ve středu 17. června od 21.30 v anglickém parku u dobříšského zámku. Areál bude otevřen již hodinu před začátkem promítání, samotný film začne po setmění. Vstupné činí 150 Kč a návštěvníci se mohou těšit také na drobné občerstvení (popcorn, pivo, limo).

V případě nepříznivého počasí si pořadatel vyhrazuje právo na zrušení promítání nebo změnu programu.

Přijďte si užít příjemný letní večer s filmem v jedinečné atmosféře zámeckého parku.

Lucie Kocmanová



Předchozí článekKulturní středisko Dobříš – červen
Další článekDobříšské večery hudby