Psí útulek DobříšTito a další pejsci na vás čekají v psím útulku v areálu MFK – V Lipkách 1021. Můžete přijít denně (pracovní dny, víkendy, svátky) po telefonické domluvě na tel. č. 724 077 264 a některého z nich vyvenčit, pohladit, případně si ho po procházce, důkladném zvážení a podepsání adopční smlouvy také adoptovat.

Ares (7 let, 44 kg, kastrovaný, kříženec NO) – k adopci

Ares byl odchycen ve vesnici nedaleko Dobříše, nikdo se o něho ovšem nepřihlásil, a tak je už přes rok v útulku nabízen k adopci. Ares je k lidem velmi přátelský, moc rád aportuje, hraje si s míčky i plyšáky, rád se mazlí. Nedoporučujeme ho ale k ostatním psům (na které i na procházkách negativně reaguje) a jiným zvířatům. Je vhodný k rodinnému domku na zahradu s dobře zajištěným plotem.

Deny (13 let, 18 kg, kastrovaný) – k adopci

Deny byl do útulku umístěn původními majiteli v jeho 8 letech. Deny nedůvěřuje cizím lidem a musí si na ně postupně zvyknout. K ošetřovatelkám je přátelský, přes svůj věk je to aktivní pes, který by ocenil domeček se zahradou a procházky s majitelem. Nedoporučujeme ho k ostatním psům – samcům (fenky má rád) ani k malým dětem.

Reklama

Předchozí článekČinnost Městské policie v Dobříši za měsíc květen 2019 – výběr případů
Další článekDobříšské pískoviště (3)