Pastorační centrum sv. Tomáše Římskokatolická farnost Dobříš

Zdroj foto: Pixabay


Zveme na cyklus tří přednášek s P. Radkem Tichým, Ph.D., na téma JAK LÉPE PROŽÍVAT MŠI – Cesty k objevení mše jakožto zdroje života. Přednášky jsou určeny všem, kteří by chtěli lépe rozumět tomu, co se děje při mši v kostele.
Jednotlivé přednášky budou vždy ve středu: 8. 11., 15. 11. a 22. 11. od 19 hod. v Pastoračním centru sv. Tomáše v Dobříši. Vstup je volný.
PhDr. Radek Tichý, Ph.D., vystudoval sociologii a teologii, během studií v Římě byl ceremoniářem papeže Benedikta XVI. V současné době vyučuje liturgiku na katolické teologické fakultě UK a pastoračně působí ve farnosti Praha-Stodůlky.

V neděli 26. 11. v 10.45 při mši v kostele sv. Alžběty Duryňské ve Svatém Poli biskup Václav Malý požehná opravený zvon. Po bohoslužbě jsou všichni zváni na občerstvení.

V sobotu 2. 12. zveme na adventní duchovní obnovu s Kateřinou Lachmanovou, Th.D. Obnova se koná od 9 do 12 hod. v Pastoračním centru sv. Tomáše v Dobříši.Předchozí článekVztahy a problémové chování u lidí s mentálním postižením a/nebo autismem
Další článekSkautský vedoucí vyznamenaný papežem navštívil Dobříš