Veselý Mikuláš a jeho doprovod navštěvují vaše domovy už 5 letMáme tu prosinec, a pokud nám to situace dovolí, i v letošním roce je Veselá rodina připravena na tradiční mikulášskou nadílku. Tentokrát vás navštívíme u vás doma v sobotu 5. prosince a jako vždy bude naše návštěva zážitkem pro celou rodinu.

Veselý Mikuláš, milý anděl i rošťácký čertík, kterého se děti nemusejí bát, tvoří trojici, která je komunikativní a umí to s většími zlobidly i s těmi nejmenšími dětmi. Pokud je třeba, nechává náš Mikuláš čertíka za dveřmi. Jak děti zlobí nebo naopak v čem jsou šikovné, nám vždy popravdě ukáže naše nebeská kniha. Nakonec většinou všechny děti na čertí ocas slíbí přesně to, co si rodiče přejí ☺.

Od loňského roku jsme navíc na základě poptávky vyslali jednu mikulášskou partu po dobříšských rodinách a druhou do okolních vesnic Dobříše. Stejně tak tomu bude i letos a my už se moc těšíme na známé i nové tváře. Nejen pro nás, ale hlavně pro rodiče, je totiž neopakovatelným zážitkem vidět výrazy dětí, víru a úžas v jejich očích a slyšet jejich sliby o tom, jak už budou hodné.

Pokud stále ještě nemáte zajištěného svého Mikuláše, určitě neváhejte nám zavolat nebo napsat. Uděláme vše pro to, abychom k vám mohli přijít.

Děkujeme tímto všem rodičům, kteří si nás opakovaně objednávají, a také všem, kteří nás podporují v naší činnosti.
Více informací: sl. Sára Zemanová,
tel.: 736 229 236, www.veselarodina.org

Tým Veselé rodinyPředchozí článekSokol žije a cvičí online
Další článekRC Dobříšek – Adventní detektivka městem Dobříš: Záhada rozbitého hřiště