RC Dobříšek – Adventní detektivka městem Dobříš: Záhada rozbitého hřiště

Máme pro vás velké překvapení! Především pro děti, ale potěší celou rodinu!

Vzhledem k aktuální situaci většina vánočních akcí nebude uskutečněná. A to nám přišlo líto, protože Vánoce nejsou jen o Štědrém dnu, ale o prožívání příjemné atmosféry během celého adventu. Proto jsme spolu s partnery, společnostmi, firmami a organizacemi z Dobříše připravili adventní hru pro všechny děti z Dobříše a okolí. Hra je zdarma a určena pro všechny věkové kategorie, pomůže prožít advent zábavně, s nadšením a vánoční atmosférou.

Každý den, počínaje 1. prosincem, bude na stránkách www.dobrisek.cz a na FB Dobříšek zveřejněn jeden úkol. Na tento úkol budete mít celý den (9.00–16.00) ke splnění. Všechny úkoly kromě posledního se odehrávají venku, užijete si krásnou procházku a u cílového stanoviště zábavu! Děti budou luštit, hrát, vzdělávat se, dostávat, ale také dávat.
Na akci se podílí mnoho firem a společností, jejichž seznam bude zveřejněn až na konci (abyste nepřišli o připravovaná překvapení). Bližší informace a pravidla naleznete na stránkách www.dobrisek.cz.

Spojení všech zúčastněných je důkazem, že síla dobříšského ducha je velká, přidejte se k této pozitivní atmosféře i vy a užijte si advent všem problémům aktuální doby navzdory!Předchozí článekVeselý Mikuláš a jeho doprovod navštěvují vaše domovy už 5 let
Další článekRobot nikdy nespí!