Senzační příměstský tábor na konci prázdnin! To je Veselý příměšťák pro holky i klukyAhoj holky a kluci,
pojďte si s námi užít poslední týden prázdnin úplně nejvíc senzačně!

Na náš příměstský tábor s názvem „Veselý příměšťák pro holky i kluky“ jsme pro vás připravili tu nejlepší zábavu a úžasné zážitky. Od pondělí do pátku na vás bude čekat jedno překvapení za druhým. V programu nazvaném „Svět je barevný – život je zábavný“ je připraveno spoustu her, poznávání, výletů, pohybu, tvoření i tajemství a objevování. A co je fakt super a na co se moc těšíme, je čtvrteční přespání na pohádkovém místě. Kde? No to vám teď neprozradíme, to je totiž veeelké překvapení ☺. A samozřejmě se můžete těšit na spoustu odměn, nové kamarády, kostýmy, malování na obličej a spoustu další legrace.

A kdy a kde že se to ten náš tábor uskuteční?

Sejdeme se v pondělí 23. srpna a rozloučíme se v pátek 27. srpna 2021. Zázemí nám poskytne senzační komunitní centrum Svět dobrých lidí, kde máme k dispozici nejen krásné, moderní, nové a plně vybavené prostory, ale i sociální zařízení a velkou zahradu.

Chcete se přihlásit? Mrkněte s mamkou a taťkou na naše stánky www.veselarodina.org, kde najdete více informací, přihlášku a další podrobnosti k našemu táboru. Více se o nás dozvíte také na našem facebooku Veselá rodina, z. ú., nebo instagramu @vesela_rodina.

Jo a na koho se můžete těšit? Na nás všechny veselé animátorky. Jako o vlastní se o vás bude starat Denča, Sára, Andrejka, Bára a naši další kamarádi.

Těšíme se na vás!Předchozí článekSpolečenská kronika
Další článekDemolice chátrající budovy kina se uskuteční v březnu