Psí útulek Dobříš – prosinec 2019Tito a další pejsci na vás čekají v psím útulku v areálu MFK – V Lipkách 1021. Můžete přijít denně (pracovní dny, víkendy, svátky) po telefonické domluvě na tel. č. 724 077 264 a některého z nich vyvenčit, pohladit, případně si ho po procházce, důkladném zvážení a podepsání adopční smlouvy také adoptovat.

Jack a Wendy (6 měsíců / 1 rok) – k adopci

Jack (černý) je kříženec labradora, Wendy (žíhaná) je kříženec typu bull. Oba jsou k adopci samostatně. Jack je klasické hravé a učenlivé štěně, bez problémů se snese s ostatními psy i dětmi, miluje procházky a pozornost lidí. Wendy je velmi aktivní fenka, která potřebuje fyzické vyžití, je ideální jako společnice pro mladou a aktivní rodinu, ideálním sportem je pro ni běh. S ostatními psy se snese dle sympatií.

Fík (2 roky) – k adopci

Fík byl nalezen společně s Césarem, bohužel se o něho nikdo nepřihlásil, a tak je nabídnut k adopci. Fík je naprosto pohodový, submisivní a snášenlivý pes, miluje lidskou společnost včetně dětí, s většinou psů se snese bez problémů, je čistotný, v útulku nám nic neničí. Jediným problémem je separační úzkost (nechce být sám), proto by bylo lepší, aby měl nový majitel s tímto chováním již zkušenost a hlavně trpělivost.

César (3 roky) – k adopci

César byl nalezen společně s Fíkem, díky tetování jsme však dohledali jeho majitele, kteří už ho ale nechtějí. César je moskevský strážní pes s průkazem původu, má naprosto standardní povahu tohoto plemene – miluje „svoje lidi“, které si hlídá, a chrání jejich majetek. Je ideálním společníkem pro majitele, kteří už mají zkušenosti s tímto či podobným plemenem. Výborně ohlídá zahradu i větší prostor a zároveň je to ke své rodině velký mazel.

Reklama