Psí útulek Dobříš – červenTito a další pejsci na vás čekají v psím útulku v areálu MFK – V Lipkách 1021. Můžete přijít kterýkoli den (pracovní dny, víkendy, svátky) po domluvě na tel. č. 724 077 264 a některého z nich vyvenčit, pohladit, případně si ho po procházce, důkladném zvážení a podepsání adopční smlouvy také adoptovat.

Šmudla (12 let, 8 kg) – k adopci

Šmudla se do útulku dostal po smrti svého majitele. Byl zvyklý žít celý život na zahradě, od přijetí do útulku je v dočasné péči, kde žije uvnitř domu a bez problémů si zvykl, je čistotný, nic neničí. Přes svůj věk je Šmudla velmi aktivní a má rád i ostatní pejsky, především pak fenky. Snese se bez problému s ostatními zvířaty, je vhodný i k dětem.

Rendy (1,5 roku, 30 kg) – k adopci

Rendy byl do útulku odložen majitelkou, která již péči o něj z časových důvodů nezvládala. Rendy je mladý, naprosto bezproblémový psí puberťák, který potřebuje hodně pohybu a aktivit s páníčkem. Miluje vodu, lidi i ostatní pejsky. Je vhodný na zahradu k rodinnému domku, ovšem jako člen rodiny, ne hlídač.

Bojar (6 let, 18 kg, kastrovaný) – k adopci

Bojar je k dospělým i dětem přátelský, ale vztah si k nim musí postupně vytvořit, nevěří ihned. Je velmi čistotný. Hodil by se především do bytu, kde by byl v kontaktu s majitelem, nemá rád samotu, a tak pro něho bouda na zahradě není vyhovujícím řešením. Nesnese se s ostatními psy – samci, s fenkami problém nemá.

POSUNUTÍ TERMÍNU – HAF CUP 2018

Bohužel musíme z organizačních důvodů posunout termín pravděpodobně na začátek srpna. Konkrétní termín je v jednání a již brzy jej vám dámě vědět, děkujeme za pochopeni

Více informací na www.pesoklub.cz.

Reklama

Předchozí článekČinnost Městské policie Dobříš – duben 2018
Další článekProgram zápasů MFK Dobříš – červen