Psí útulek Dobříš – březen 2018Tito a další pejsci na vás čekají v psím útulku v areálu MFK – V Lipkách 1021. Můžete přijít kterýkoli den (pracovní dny, víkendy, svátky) po telefonické domluvě na tel. č. 724 077 264 a některého z nich vyvenčit, pohladit, případně si ho po procházce, důkladném zvážení a podepsání adopční smlouvy také adoptovat.

Jessy (3 roky, 30 kg) – hledá se majitel, v útulku od ledna 2018

Jessy byla odchycena nálezci u Líšnice, následně putovala k MP Mníšek a pak k  nám. Je zhruba 2 měsíce po štěňatech. K lidem je zpočátku ostražitá, trochu se bojí, jakmile se ale seznámí, je velmi přátelská a hravá. Bohužel neměla obojek se známkou a není čipovaná. Hledáme majitele! Jessy má základní poslušnost, někdo se jí jistě věnoval.

Mini (8 let, 6 kg) – k adopci, v útulku od listopadu 2017

Tato jezevčice přišla ve Skalici u Nečíně na zahradu RD, odkud nám ji nálezci dovezli. Bohužel neměla obojek a není čipovaná. Nikdo se o ni nepřihlásil, a tak je nabídnuta k adopci. Má zákal na obou očích, ale pohybuje se bez problémů. Mini by byla vhodnou parťačkou ke starším, ale stále aktivním majitelům, miluje hlazení, rozmazlování a lidskou pozornost, umístění pouze do bytu nebo RD – dovnitř, zimu a déšť vyloženě nesnáší . S ostatními psy se snese bez problému.

Bojar – k adopci, 5 let, 18 kg, kastrovaný, v útulku od února 2017

Bojar je k dospělým i dětem přátelský, ale vztah si k nim musí postupně vytvořit, nevěří ihned. Je velmi čistotný. Hodil by se především do bytu, kde by byl v kontaktu s majitelem, nemá rád samotu, a tak pro něho bouda na zahradě není vyhovujícím řešením. Nesnese se s ostatními psy – samci, s fenkami problém nemá.

Reklama

Předchozí článekNejvětší škola taekwondo v České republice vstupuje do nové sezony
Další článekSpolečenská kronika – březen