Psí útulek DobříšNajdete nás v areálu MFK – V Lipkách 1021.
Kontaktovat nás můžete na tel. č.: 724 077 264.

Dovolte mi poděkovat jménem našich psích svěřenců všem dárcům, venčitelům, dobrovolníkům a hodným lidem, kterým není osud opuštěných a mnohdy týraných pejsků lhostejný a bez kterých bychom se s kolegyněmi o tolik psů prostě nezvládly postarat. Moc si Vaší pomoci vážíme a děkujeme Vám za ni!
Vánoční svátky jsou svátky klidu, kdy máme možnost se zastavit a vzpomenout si na ty, kteří jsou opuštění a nemají takové štěstí, ať už to jsou děti v dětských domovech, lidé bez domova nebo právě opuštění a týraní pejsci a kočičky v útulcích. Pokud se rozhodnete podpořit právě pejsky, srdečně vás zveme 22. a 23. 12. na Vánoce v útulku, které budou probíhat po celé 2 dny od 8 do 18 hod. přímo v areálu útulku.

Ares – Hledá se majitel!

V sobotu 11. 11. 2017 byl v Tušovičkách (mezi Milínem a Březnicí) odchycen tento kříženec německého ovčáka, který se tam podle místních pohyboval již několik dní. Jedná se zhruba o 4letého pejska, nekastrovaného, nečipovaného, bez obojku.

Mini – Hledá se majitel!

V sobotu 4. 11. 2017 byla ve Skalici u Nečína odchycena tato malá starší kříženka jezevčíka. Fenka není čipovaná, neměla na sobě obojek. Je téměř slepá. K lidem i ke psům je přátelská.

Jack (11 let, 31 kg) – k adopci, v útulku od srpna 2016

Jack je kříženec ohaře, žil celý život ve velmi nevyhovujících podmínkách, byl jen minimálně krmen a to pouze nevhodnými granulemi a zbytky. V době příjmu vážil 21,5 kg, dnes 31 kg. Je zvyklý na malé děti, nemá problém ani s většinou ostatních psů. Přes svůj věk je to velmi aktivní pes a mazel, který by byl spokojený na zahrádce u rodinného domku s přístupem dovnitř, stejně tak by si zvykl i v bytě, je velmi čistotný.Předchozí článekČinnost Městské policie Dobříš za měsíc říjen 2017
Další článekInformace z 22. veřejného zasedání zastupitelstva obce