Prázdniny v NZDM TerénV pátek 7. 6. 2019 proběhla oblíbená „přespávačka na klubu“. Rozloučili jsme se tak se školním rokem. Tentokrát jsme to pojali aktivně a přes anglický park jsme vyrazili do Staré Hutě. Cestou jsme si zahráli několik her. Nešlo pouze o zábavu, hry prověřily naši trpělivost, správné vyjadřování a zjistili jsme, jak to máme s důvěrou. Na klub jsme se vrátili po 20. hod. a v nohách jsme měli společných 14 km. Po pokecu jsme si pustili
„animák“ a před 23. hod. jsme zalézali do spacáků, přesto jsme ještě slyšeli odbíjet půlnoc. Po probuzení se někteří nasnídali a po společném úklidu jsme v 8 hod. odcházeli z klubu.

Jsme rádi, že využíváte služeb, které Nízkoprahový klub Terén nabízí. Služba je tady pro vás zdarma a za to patří velké DÍKY městu Dobříš, Ministerstvu práce a sociálních věcí, Středočeskému kraji a Sociálnímu fondu regionu Brdy–Vltava. Ti všichni na chod zařízení přispívají.

V klubu se na vás/vaše děti budeme těšit i v průběhu letních prázdnin.
Otevírací doba zůstává nezměněna: v pondělí, úterý a čtvrtek jsme tady pro vás/vaše děti od 12 do 18 hod., ve středu pak od 14 do 16 hod. Zavřeno bude pouze v týdnu od 15. do 19. července a to z důvodu konání příměstského tábora.

Tým NZDM Terén

Reklama