Čajovna Dobříš o prázdnináchJako každý rok na prázdniny zavíráme čajovnu. Můžete nás ovšem navštívit na mimořádných akcích, pronajmout si prostor čajovny (je vhodný na různá cvičení, meditace či přednášky; cena 150 Kč za hodinu, kapacita až 22 osob dle aktivity) nebo si udělat rezervaci pro pět a více lidí.

Živě z čajovny a otevřené grilování (neděle 14. 7. od 19.00 hod.)

Přijďte si užít koncert Tea jazz trio na čajové terásce – název kapely mluví za vše – vznikla v čajovně, hrají jazz a jsou tři. Koncert spojíme s otevřeným grilováním.

Anenské setkání – ženská bylinná napářka (pátek 26. 7. 18.00–22.00 hod.)

Svatá Anna, chladna z rána. Kolo roku se otáčí a svatá Anna vítá ve vzduchu malá nadechnutí podzimu. Po delší době jsem pozvala hosta, úžasnou ženu s velkou duší a srdcem, dulu Martinu Šebestovou. Ta s námi bude sdílet své zkušenosti a zážitky z cesty do Mexika za porodními babičkami, poví nám o rebozo masážích. A hlavním tématem bude ženská bylinná napářka. V Martinině podání se těšte na zcela konkrétní rady a doporučení, která můžete hravě přenést ihned do praxe.

Více informací: www.seminareprozeny.cz, provází Tereza Bory.
Prázdninová jóga v čajovně s Blankou (každé pondělí od 22. července 20.00–21.30 hod.)

Pozvánka na přednášku o klimatu

Míříme k vyhynutí – a co s tím můžeme dělat (úterý 9. 7. od 19.00 hod. v dobříšské čajovně)

Pojďme se bavit o klimatu. Loňské sucho byl jen začátek. Planeta je v ekologické krizi a vědci se domnívají, že nás patrně čeká rychlé zhroucení klimatu a čelíme tak velkému riziku.

Na této veřejné přednášce probereme nejčerstvější vědecké poznatky o změnách klimatu a to, jaký vliv to může mít na naši společnost a náš život, a ukážeme, co chce Extinction Rebellion dělat, aby se situace změnila. Po přednášce bude dost času na otázky a diskuzi.
Přednáší česky Arne Springorum (hydrogeolog, environmentální konzultant), organizuje Soňa Wojnarová, vstup zdarma, rezervace místa na 774 029 399, katerina@cajovnadobris.cz.

Kateřina Försterová

Reklama

Předchozí článekCharita Starý Knín rozšiřuje v Dobříši svoji činnost
Další článekPrázdniny v NZDM Terén