Dobrý zrak bez brýlíPaedDr. Luděk Krátký a Zrak pro život, z.s., pořádají celodenní kurz zlepšení zraku přirozenou cestou 24. 3. v Dobříši od 10 do 16 hodin.

Už jste si všimli, kolik přibývá uživatelů brýlí, kontaktních čoček a center nabízejících laserovou operaci očí? Lze to i jinak, obnovením vlastních schopností lidského těla.

Přijďte poznat svoje možnosti zábavnou formou cvičení a relaxace. Naučíte se, jak správně užívat zrak, relaxovat unavené oči, jak pracovat s počítačem. Poznáte, že se očním vadám dá předcházet i se jich zbavit. Seznámíte se zásadami přirozeného vidění. Vhodné pro ty, kteří již nosí brýle nebo jsou po laserové operaci a zrak se opět horší, a samozřejmě pro ty, kteří mají zrak v pořádku a nestojí o to, co oční lékaři mají za nevyhnutelné dříve nebo později – brýle. Skvělé pro nemocné zeleným zákalem i jinými poruchami zraku, astigmatismus, tupozrakost i šilhání v každém věku.

Základní informace o tom, jak takové cvičení vypadá, naleznete na našem webu www.lepsioci.cz, kde se i lze na kurz přihlásit. Kurz je vhodný pro starší děti i dospělé do 100 let. Cvičení pro děti jsou připravována.
Další informace a přihlášky najdete na www.lepsioci.cz nebo volejte 603 553 791. Přijďte a uvidíte, že uvidíte. Oči za to stojí.

PaedDr. Luděk Krátký

Reklama

Předchozí článekDoškolovací zdravotnický kurz pro skautské vedoucí
Další článekDobříšské listy – březen 2018