CACIT Dobříš dětské odpoledne „O psech se psy“18.–20. 8. proběhne v Dobříši již 12. ročník Mezinárodního kynologického festivalu CACIT Dobříš.

Diváci budou moci vidět v akci více jak 350 soutěžících dvojic v agility, canicrossu, hoopers, obedience a sportovní kynologii. Jedná se o jednu z největších sportovně-kynologických akcí ve střední Evropě. Závody budou probíhat v areálu fotbalového klubu MFK Dobříš, na školním hřišti 1. ZŠ Dobříš a v zámeckém parku. Pro diváky je kromě soutěží připraven bohatý doprovodný program, výborné občerstvení a možnost zakoupení kynologických potřeb. V neděli odpoledne proběhne na stadionu MFK Dobříš tradiční Dogshow, letos ve znamení ukázek speciální obranářské práce psů dle řádu KNPV, kterou předvedou psovodi z Holandska.

V sobotu 19. 8. od 13.00 hodin se koná v areálu fotbalového stadionu MFK Dobříš dětský den s kynologickou tematikou.

Zveme všechny děti z Dobříše i okolí. Pokud máte svého pejska jakéhokoliv plemene, vezměte ho s sebou, spousta zábavy a dobrot je připravena i pro něj.
Pro děti, které psa nemají, jsou připraveni vhodní psi se zkušeným doprovodem z Pesoklubu. Soutěže můžete absolvovat s nimi.
Pro účastníky je připravena spousta soutěží, kvízů a další zábavy. Soutěže budou připraveny tak, aby je zvládl opravdu každý, i necvičený pes. Pro všechny účastníky jsou připraveny zajímavé ceny od partnerů akce a spousta dobrot pro dvojnožce i čtvernožce. Pro tatínky je připravena prezentace nových modelů vozů společnosti Renault s možností zkušební jízdy. Těšíme se na vaši návštěvu, určitě se nebudete nudit. Děti a mláděž do 15 let mají vstup do areálu závodu zdarma!
Všechny informace o závodu i dětském dnu najdete na stránkách akce www.cacit.cz.Předchozí článekMAS Brdy–Vltava prezentuje region na májových slavnostech
Další článekSetkání starostů Svazku obcí Dobříšska a Novoknínska