Zdravíme z RC Dobříšek!S příchodem jara se také postupně uvolňují opatření a my se pomalu začínáme opět potkávat. Vládní opatření jsou přísná, ale i přesto nám dovolují za určitých podmínek realizovat některé z kroužků, a tak doháníme, co nám bylo tak dlouho odepřeno. Vídáme opět dětské úsměvy, vyrábíme, hrajeme si a prožíváme jaro plnými doušky. A pevně věříme, že situace bude již jen lepší.

Pokud čtete tyto řádky hned 1. června, tak máte možnost stihnout odpolední Den dětí na hřišti u Dobříšku. Protože jde o úterý a děti již chodí do školy, rozhodli jsme se i tak tento den oslavit formou individuálních pikniků na krásné trávě před Dobříškem. Stačí si přinést deku a něco dobrého s sebou. My nabídneme zdarma nejen občerstvení a teplé nápoje, ale také zapůjčíme mnoho her, například badminton set, petanque, mini golf set, cvrnkací kuličky, míče, frisbee, skákací pytle a mnoho dalšího. Pro všechny účastníky také máme připraveny speciální piknikové hry, které obdrží každá rodina – garantujeme skvělou zábavu! Akce se koná v rámci vládních opatření, proto prosíme o respektování všech pravidel. Občerstvení a možnost půjčení her bude od 15.00 do 18.00, ale užít si svůj vlastní rodinný piknik můžete samozřejmě kdykoli po celý den. Pozor, akce se koná pouze za dobrého počasí!

Pořádně Den dětí chceme oslavit v sobotu 5. 6. formou Dětské olympiády. Budou přichystána zajímavá stanoviště pro menší i starší děti. A co by byla olympiáda bez odměny! Více neprozradíme, akce je překvapením pro děti a samozřejmě, jak je u Dobříšku zvykem, tak zcela zdarma. Dětská olympiáda proběhne dopoledne od 9.00 do 12.00 opět před Dobříškem na hřišti.

Tento měsíc probíhají také již poslední přípravy před spuštěním příměstských táborů, lektoři se účastní kurzů první pomoci, připravují zajímavé aktivity, a hlavně se moc těší na všechny účastníky! Stále máme na některých turnusech volná místa, s registrací doporučujeme neváhat!
Veškeré informace a aktuality na našich stránkách www.dobrisek.cz a na našem facebooku.

Za tým RC Dobříšek, Veronika Liotard

Reklama

Předchozí článekMy, co nejsme na fejsbuku
Další článekSkautování ve Vartě