Velká rekonstrukce vodovodní sítě v ulici Nad PapežemMěsto Dobříš a Vodohospodářská společnost Dobříš zahájily rekonstrukci vodovodu a kanalizace v ulici Nad Papežem. Rekonstrukce si vyžádala částečnou uzavírku. Uzavírka se týká místní komunikace III. třídy č. 44c, která potrvá až do 2. srpna 2024.

Hlavními postiženými uzavírkou budou obyvatelé části města Větrník a jeho okolí. Během oprav, rozdělených do několika etap, je nutné počítat s významnými dopravními komplikacemi. Městský úřad Dobříš vyzývá všechny občany k trpělivosti a dodržování dočasných dopravních opatření.

„Jedná se o nezbytnou obnovu naší infrastruktury, která nám umožní poskytnout občanům lepší a bezpečnější služby,” řekl starosta města Dobříš Pavel Svoboda. „Chápeme, že to může způsobit nepříjemnosti, ale věříme, že po skončení prací budou moci místní obyvatelé ocenit vylepšenou infrastrukturu,” dodal starosta.

Zhotovitel se bude snažit minimalizovat dopravní komplikace a urychlit stavební práce, aby byla ulice co nejdříve znovu otevřena pro veřejnou dopravu.

Pro více informací a pravidelné aktualizace o průběhu rekonstrukce navštivte webové stránky Městského úřadu Dobříš.

Zpracovala DHPředchozí článekDobříš vybudovala nové dopravní hřiště
Další článekÚspěšné dokončení projektu „Město Dobříš – stavební úpravy komunikace a chodníků v ul. Pražská (III/11628)”