S Aerobik studiem Orel Dobříš se nudit nebudete!  V Aerobik studiu Orel Dobříš připravujeme mimo každodenní sportovní činnost také mnoho jednodenních i vícedenních akcí. Z našeho kalendáře akcí si vyberou nejen děti, ale i dospělí. Společně se během roku setkáváme v tělocvičně, ale i mimo ni.
  Děti navštěvující závodní oddíl aerobiku čeká před zahájením nové sezóny zimní sportovní soustředění. Jarní sezónu poté ukončí již tradičním letním soustředěním v srpnu.
  I v letošním kalendáři akcí se děti mohou těšit na vystoupení na májových slavnostech města Dobříš nebo na čarodějnicích. Přihlašovat se také budou moci na oblíbený příměstský tábor Sport Camp, který se uskuteční v druhém týdnu v červenci.
  Chcete svůj volný čas trávit se svou rodinou? Tak si společně vyrazte na náš jarní výlet konaný v květnu nebo se zúčastněte celorepublikové akce Závody kočárků. A nezapomeňte si také zapsat do svých diářů datum 17. června, kdy se koná pohádkový den Zámek dětem.
  V našem studiu si najde každý to pravé. Pro dospělé jsme v letošním roce připravili již druhý víkend plný jógy, odpočinku a relaxace. Pro maminky s dětmi jsme na přelomu března a dubna připravili expedici Apalucha, víkend plný sportu a relaxace.
  Bavte se, odpočívejte a nasbírejte nové zážitky v naší společnosti.

  Podrobnější informace o pořádaných akcích naleznete na našich internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku studia.  Předchozí článekZakáže hazard i Strará Huť? Věřím, že ano.
  Další článekČinnost Městské policie Dobříš za měsíc listopad a prosinec 2016