Psí útulek Dobříš – záříTito a další pejsci na vás čekají v psím útulku v areálu MFK – V Lipkách 1021. Můžete přijít kterýkoli den (pracovní dny, víkendy, svátky) po domluvě na tel. č. 724 077 264 a některého z nich vyvenčit, pohladit, případně si ho po procházce, důkladném zvážení a podepsání adopční smlouvy také adoptovat.

Ros (12 let, 9 kg) – k adopci

Ros byl odchycen na silnici v obci Rosovice. Má chronické zranění na pravé přední noze. Ros je po seznámení přátelský a mazlivý, je to už ale starší pejsek, a tak potřebuje svůj klid –
nedoporučujeme ho k malým dětem. Se psy se po seznámení snese většinou bez problémů. Umístění pouze dovnitř, ne na zahradu, má rád lidskou společnost.

Daisy (8 let, 28 kg) – k adopci

Daisy je k cizím lidem mírně ostražitá, chvíli jí trvá, než začne důvěřovat. Je skvělým hlídačem, ať už zahrady, kotce či auta. Hlásí, když se někdo přiblíží, plot, za kterým je Daisy, by jen tak někdo nepřelezl , zároveň je ale ke „svým“ lidem přátelská a velmi mazlivá. Je čistotná, vhodná tedy jak do bytu (s dostatkem pohybu), tak na zahradu.
Nedoporučujeme ji k ostatním psům – vybírá si.

Míša (7 let, 10 kg) – k adopci

Míša byl do útulku umístěn z důvodu hospitalizace paničky, která se ho bohužel vzdala. Je to aktivní, malý pejsek, který je zvyklý žít v bytě, je čistotný, nic neničí. Na vodítku je snadno ovladatelný, s většinou pejsků nemá problém, někteří psí kluci se mu ale nelíbí. Svoje území si hlídá štěkotem, nechá se ale zklidnit. Je vhodný jako rodinný pes – do bytu či do domu, určitě ne na zahradu k boudě. Má velmi rád lidskou společnost a objevování
světa kolem sebe.

Reklama

Předchozí článekOslavy 150 let od založení Sokola Dobříš a XVI. všesokolský slet
Další článekDobříšské listy – říjen 2018