Psí útulek Dobříš – září 2017Najdete nás v areálu MFK – V Lipkách 1021.
Kontaktovat nás můžete na tel. 724 077 264.

Kája – k adopci, 6–8 let, 16 kg, v útulku od dubna 2017

Kája je velmi milý, chytrý, mazlivý a přátelský pejsek, který miluje společnost lidí. Je to tak trochu komediant a za pamlsek je schopný a velmi ochotný naučit se nejrůznější triky. S fenkami si rozumí, se psy – samci – dle sympatií, nedoporučujeme ho ke kočkám. Vhodný především do bytu, možná adopce i ke starším lidem.

Alík – k adopci, 8 let, 10 kg, kastrovaný, v útulku od října 2016

Alík pochází ze smečky 6 psů, kteří zůstali po zemřelé majitelce osamoceni, příbuzní je nechtěli. Je zvyklý na přítomnost psů i koček. Důvěru v cizí lidi získává pomaleji, o to větší mazel to ale následně je. Hodil by se spíše ke starším lidem, kde by měl svůj klid, hodného páníčka a teplý pelíšek.

Bojar – k adopci, 5 let, 18 kg, kastrovaný, v útulku od února 2017

Bojar je k dospělým i dětem přátelský, ale vztah si k nim musí postupně vytvořit. Je velmi čistotný. Hodil by se především do bytu, kde by byl v kontaktu s majitelem, nemá rád samotu, a tak pro něho bouda na zahradě není vyhovujícím řešením. Nesnese se s ostatními psy – samci, s fenkami problém nemá. Nedoporučujeme ho ke kočkám.

Rita – k adopci, 2 roky, 35 kg, v útulku od října 2016

Rita pochází ze smečky 6 psů, kteří zůstali po zemřelé majitelce osamoceni, příbuzní je nechtěli. Zpočátku byla bázlivá, v dočasce se velmi zlepšila. Neuměla chodit na vodítku – i toto už skvěle zvládla, jen občas reaguje na procházce negativně na některé psy. Rita je hodná fenka, zvyklá na malé děti, miluje lidi a hlazení (zároveň ale za plotem umí působit i jako hlídač). Je vhodná především na zahradu k rodinnému domku a k aktivnímu páníčkovi, ale jistě by si rychle zvykla i na byt. Raději pouze jako psí jedináček.Předchozí článekSportovní gesto Slovanu Liberec
Další článekDopravní informace – plánovaná uzavírka – Běh města Dobříše 7. 10. 2017