Psí útulek Dobříš – květen 2018Tito a další pejsci na vás čekají v psím útulku v areálu MFK – V Lipkách 1021. Můžete přijít kterýkoli den (pracovní dny, víkendy, svátky) po telefonické domluvě na tel. č. 724 077 264 a některého z nich vyvenčit, pohladit, případně si ho po procházce, důkladném zvážení a podepsání adopční smlouvy také adoptovat.

Rina (9 let, 12 kg) – k adopci.

Tato milá a přátelská fenka byla odchycena nálezci na silnici za Trnovou u Dobříše, velmi zmatená a smutná, snažila se nastupovat do každého auta, které viděla. Rina je naprosto bezproblémová, snese se se všemi zvířaty, dětmi, miluje lidi, je čistotná. Ideální společnice ke starším, ale stále aktivním páníčkům.

Ros (12 let, 10 kg) – k adopci.

Ros byl odchycen nálezkyní v Rosovicích poté, co v obci skončil ohňostroj – mohl se tedy leknout. Po seznámení je Ros přátelský a mazlivý. Ros by si zasloužil teplé místečko doma na gauči, kde by se nechal drbat od páníčka, pozoroval dění kolem a užíval si péči. S pejsky se snese dle sympatií, fenky má rád, nedoporučujeme ho ke kočkám.

Přijďte si v sobotu 5. 5. zasportovat a pobavit se se svým (nebo půjčeným z našeho útulku) pejskem a zároveň podpořte útulkáče z Psího útulku Dobříš. Startovat můžete na trase 43 km, 25 km nebo 10 km, na všech trasách se můžete těšit na krásnou brdskou přírodu. V sobotu 9. 6. se také můžete těšit na již tradiční závod – Haf Cup – s řadou stanovišť, které prověří schopnosti vaše i vašeho pejska. Obě akce startují v Krmelci Vlaška, Dobříš, více informací na www.pesoklub.cz.

Reklama

Předchozí článekČinnost Městské policie Dobříš za měsíc březen 2018
Další článekVýsledky krajského přeboru ve sportovní gymnastice – Dobříš 14. 4.