Psí útulek Dobříš – červenec–srpenTito a další pejsci na vás čekají v psím útulku v areálu MFK – V Lipkách 1021. Můžete přijít kterýkoli den (pracovní dny, víkendy, svátky) po domluvě na tel. č. 724 077 264 a některého z nich vyvenčit, pohladit, případně si ho po procházce, důkladném zvážení a podepsání adopční smlouvy také adoptovat.

Nik (3 roky, 7 kg) – k adopci

Nik je kříženec Jack Russella a do útulku se dostal po smrti svého majitele, se kterým byl zvyklý být v neustálém kontaktu. Je to velmi milý a přátelský pejsek, který se rychle fixuje na člověka, je vhodný k dětem i ostatním pejskům a zvířatům. Ideální do bytu k mladší aktivní rodině.

Ben (11 let, 32 kg) – k adopci

Ben je naprosto nekonfliktní, bezproblémový a vyrovnaný zástupce plemene zlatý retrívr. Miluje lidi a vyhledává jejich společnost, je velmi mazlivý a vděčný za lidskou pozornost, krásně chodí na vodítku. Byl by spokojený u rodinného domku s přístupem dovnitř – především v zimních měsících.

Ares (6 let, 40 kg, kastrovaný) – k adopci

Ares je mohutný kříženec německého ovčáka, který za plotem budí respekt, ke „svým lidem“ je to však velký mazel a kamarád. Nedoporučujeme ho k ostatním psům – samcům. Nejvíce by se mu líbilo v aktivní rodině u domku se zahradou – je vhodný i k větším dětem.

Přijďte si v sobotu 11. 8. v 9 hod. do Krmelce Vlaška zasportovat a pobavit se se svým (nebo půjčeným z našeho útulku) pejskem a zároveň podpořte startovným ve výši 150 Kč útulkáče z Psího útulku Dobříš na Haf Cup 2018.

Na okruhu dlouhém cca 10 km se můžete těšit nejenom na krásnou brdskou přírodu, ale i na několik stanovišť a úkolů, které prověří schopnosti vaše i vašeho pejska.
Více informací na www.pesoklub.cz.

Reklama