Psí útulek DobříšTito a další pejsci na vás čekají v psím útulku v areálu MFK – V Lipkách 1021. Můžete přijít denně (pracovní dny, víkendy, svátky) po telefonické domluvě na tel. č. 724 077 264 a některého z nich vyvenčit, pohladit, případně si ho po procházce, důkladném zvážení a podepsání adopční smlouvy také adoptovat.
Vánoční svátky jsou svátky klidu, kdy máme možnost se zastavit a vzpomenout si na ty, kteří nemají takové štěstí, ať už to jsou děti v dětských domovech, lidé bez domova nebo právě opuštění a týraní pejsci a kočičky v útulcích. Pokud se rozhodnete podpořit právě pejsky, srdečně vás zveme 22. a 23. 12. na Vánoce v útulku, které budou probíhat po celé 2 dny od 8.00 do 18.00 hod přímo v areálu útulku. Více informací najdete na www.pesoklub.cz, kde najdete i seznam věcí, které pro pejsky potřebujeme nejvíce.

Argo (3 roky, 35 kg) – k adopci

Argo se do útulku dostal od původních majitelů z důvodu výskytu alergie v rodině. K lidem je přátelský, mazlivý, vyhledává lidskou společnost, je vhodný i k dětem, velmi rád aportuje, je učenlivý. Ostatní psi – samce nemusí, fenky má rád. Na procházkách je bezproblémový. Ideální umístění k rodinnému domku se zahradou jako člen rodiny.

Rozárka (2 roky, 10 kg) – k adopci

Rozárka je velmi aktivní, temperamentní a veselá fenka. Snese se se všemi pejsky, je skvěle socializovaná a moc ráda si hraje. Miluje lidi a jejich společnost, je vhodná i k dětem. Hygienickým návykům se zatím učí. Hledáme pro ni mladou, aktivní rodinu, kde by byla součástí rodinného života. Umístění dovnitř, v boudě na zahradě by byla nešťastná.

Reklama

Předchozí článekUkončení moštovací sezóny
Další článekČinnost Městské policie Dobříš za měsíc říjen 2018