Psí útulek DobříšTito a další pejsci na vás čekají v útulku v areálu MFK – V Lipkách 1021. Kterýkoli den (pracovní den, víkend, svátky) po telefonické domluvě na tel. č. 724 077 264 můžete přijít některého z nich vyvenčit, případně si ho po procházce a po důkladném zvážení také adoptovat.

Rasty (13 let, 33 kg), k adopci, v útulku od prosince 2017

Tento kříženec ohaře byl do útulku odložen majitelem kvůli stěhování. Celý život byl Rasty zvyklý žít venku s dostatkem pohybu. Je to přátelský pejsek, který nemá problém ani s lidmi ani s ostatními psy. Byl by vhodným psem pro starší, ale stále aktivní majitele, kteří by se mu věnovali a poskytli by mu potřebnou péči a lásku.

Daisy (8 let, 32 kg), k adopci, v útulku od dubna 2017

Kříženka německého ovčáka, do útulku ji odložila majitelka, která si ji již nemohla nechat. Daisy je po seznámení velmi přátelská a mazlivá. Za plotem ovšem výborně hlídá. Miluje míčky, klacíky a jiné aporty, je extrémně čistotná a v kotci nic neničí, vhodná i do bytu, kde byla zvyklá žít.

Bety (12 let, 12 kg), v útulku od listopadu 2017

Bety byla do útulku umístěna poté, co se její majitel musel odstěhovat z domu, ve kterém žili, a nemohl si ji vzít s sebou. Bety je již klidná fenka, která by se hodila především ke starším lidem do bytu, je to čistotná, milá a vděčná společnice, vhodná i k dětem. Snese se i s ostatními psy, problém nemá ani s kočkami.

Reklama

Předchozí článekProgram zápasů MFK Dobříš – únor
Další článekČinnost Městské policie v Dobříši za měsíc prosinec 2017