Pomoc (nejen) pro rodiny s dětmi. Farní charita Starý Knín pomáhá v Dobříši, od 2. května na nové adrese

Dostala se vaše rodina do problémů? Obraťte se na Farní charitu Starý Knín, která vám může pomoci. V rámci projektu „Farní charita Starý Knín pomáhá rodinám s dětmi i v roce 2017“ nabízí psychoterapeutické a právní poradenství i pomoc speciálního pedagoga. Odborná pomoc je poskytována zdarma formou individuálního poradenství, seminářů a tréninkových aktivit. Obrátit se na nás mohou všechny rodiny, které jsou ohroženy vážnou krizí a snaží se předcházet problémům, jež nejsou schopné řešit samy.

Nebojte se nás kontaktovat na tel.: 730 925 459 či na e-mailové adrese poradenstvi@socialnipece.cz nebo přijďte osobně na nové kontaktní místo v Pražské ulici č. 271, Dobříš (každý všední den od 8 do 12 hod.).

Na novém místě nedaleko náměstí v budově bývalého zlatnictví naproti tzv. staré lékárně se pak budou konat například volnočasové kroužky pro děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, organizovat se opět bude potravinová pomoc a přesune se sem i dětský klub. Během prázdnin se v domě uskuteční dva příměstské tábory. Na nové místo se přestěhoval i charitní projekt na podporu pracovních příležitostí pro sociálně znevýhodněné lidi z Dobříšska – textilní dílna a krámek Rukama Nohama. Všechny informace o činnosti charity na webových stránkách: www.socialnipece.cz.

Aktivity projektu „Farní charita Starý Knín pomáhá rodinám s dětmi i v roce 2017“ jsou podpořeny z dotačního programu Rodina.Předchozí článekVýměnný pobyt v Quedlinburgu
Další článekSpolkový dům – diskusní kulatý stůl ve stylu 5 minut po 12. hodině