Pocta Antonínu Lohrovi: Hokejová vzpomínková akce v DobříšiMilí Dobříšáci, zveme vás na hokejové utkání, které se uskuteční 2. února od 18.30 na zimním stadionu v Dobříši.

Exhibiční zápas mezi odchovanci dobříšského hokeje HC Dobříš Seniors A – HC Dobříš B. Před zápasem bude uctěna tichá vzpomínka památce Antonína Lohra. Hokejisté vzdají hold dlouholetému funkcionáři a předsedovi HC Dobříš.

Věnoval se hokeji v Dobříši od roku 1970, jako hráč, trenér, funkcionář, kamarád, ale především jako vytrvalý dříč a pracant.
Hráči pátečního zápasu jsou „Tondovy děti“. Odchovanci a kamarádi. Všichni neustále vzpomínají na jeho trenérské metody a vtipné historky, ať už je zažili, nebo je znají z vyprávění.

Antonín Lohr odešel do hokejových nebes 20. 1. 2014. Od té doby již uplynulo dlouhých 10 let. Přijďte na zimní stadion zavzpomínat a podpořit místní hráče ledního hokeje.

Rodina Lohrova a HC DobříšPředchozí článekTajemník Městského úřadu Dobříš vyhlásil výběrové řízení na pozici referenta/ky stavebního úřadu
Další článekTýden bruslení