Oslava 5. narozenin 2. roje Lampyris DobříšOslava se konala v sobotu 26. ledna v Pastoračním centru sv. Tomáše na počest 5. narozenin 2. roje Lampyris Dobříš. Účast byla velká. Byl zde i Světluška, náš skautský kamarád z Prahy.

Jako první se promítaly fotografie z výprav, táborů, schůzek a jiných aktivit. Následovala hra na hamburgery, jejímž cílem je posunout se po židlích zpět na svou židli. Dostaly jsme i dárek pro Lampyris od skautek: krásnou lucerničku.
Byl i dárek pro nás světlušky – krásný symbolický přívěšek stromu Lampyris s pěti hlavními větvemi (1 větev, jeden rok = 5 větví, 5 let).
Nechyběly ani přestávky na občerstvení, kterého tam bylo hodně. Maminky, tatínkové a některé vedoucí totiž pekly. A co nesmí chybět na žádné oslavě? Nevíte? Tak já vám to ráda prozradím! Je to… No přeci… NAROZENINOVÝ DORT!!! Byl veliký, aby se dostalo na všechny, protože je nás hodně, a byl velice dobrý. Před koncem oslavy byla volná zábava, někdo dojídal narozeninový dort, někdo běhal nebo si povídal. Nejlepší ale bylo vyprávění Světlušky. Vyprávěl například o tom, jak se jeho dráček Žužík dostal až k zápisu do školy, nebo jak Světluška dostal svou přezdívku.
Všem se oslava moc líbila a vydařila se! Byla úžasná a bylo tam hezky!

Tímto bych chtěla moc poděkovat všem vedoucím a těm, kteří s námi byli krásných 5 let. A pár krásných vět pro vedoucí – byly bychom moc rády, kdybyste tady s námi vydržely ještě hodně krásných let! Moc děkujeme!!!

Smajlík

Reklama

Předchozí článekSkautský seminář Bezpečný oddíl pro každého
Další článekProgram zápasů MFK Dobříš – březen