Milí přátelé z Dobříše,děkujeme vám všem, kteří jste přispěli do sbírky Pomozte dětem v rámci Peříčkového týdne. V dobříšských kasičkách se podařilo celkem vybrat 15 367 Kč. Je to úžasná částka. Žlutá peříčka se prodávala v květinářství Letizia, v orlovně, ve Skřítkově a v prodejně Potraviny Bedřich. V ulicích Dobříše pomáhali se sbírkou stateční studenti Gymnázia Karla Čapka, kteří následně odevzdali své putovní kasičky úplně plné. Děkujeme vám!

Celorepublikový výtěžek sbírky Pomozte dětem se vyšplhal na 833 162 Kč. Tyto peníze bude rozdělovat Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize na projekty, které pomáhají ohroženým dětem – tedy i na projekt „Samostatně do života“, který už několik let uskutečňuje Dětský domov Korkyně. Náš projekt pomáhá dětem připravit se na samostatný život před dovršením jejich zletilosti a bezpečně tak „vylétnout“ z dětského domova. Zajímá vás, jak děti připravujeme? Více si o projektu můžete přečíst na našich stránkách www.ddkorkyne.cz.

Léto už se kvapem blíží a my bychom vás rádi pozvali na naši zahradní slavnost. Přijďte za námi 3. června od 14 hod. do Památníku Karla Čapka ve Strži. Zažijete šermíře, hry a soutěže pro děti, buřty, hudební vystoupení a další překvapení. Těšíme se na vás!

My všichni z Dětského domova Korkyně

Reklama

Předchozí článekKvěten v Dobříšku
Další článekČajovna Dobříš – Den bez obalu