Komunální volbyVážení spoluobčané,
jako vždy před volbami všechny strany a hnutí hledají cesty, jak ovlivnit voliče, aby získali jejich hlasy.
To můžete i dnes sledovat v mediích na všech úrovních, ale největší dopad mají právě taková sdělení v lokálním tisku, kde jsou čtenáři přímo zainteresováni na výsledcích voleb, neboť se jich životně dotýkají.
V politice v podstatě neplatí žádná pravidla. A podobně jako v osobním životě by však lidé měli rozhodovat o tom, komu dají svůj hlas podle toho, co kdo dělá a nikoliv podle toho co kdo říká.
Za poslední volební období, jsem jako zastupitel a předseda Kontrolního výboru zastupitelstva, měl příležitost velmi podrobně a zblízka právě konfrontovat projevy zastupitelů s jejich skutky. Ještě markantnější to bylo při jednáních zastupitelstva, když byli zastupitelé přímo na jednání upozorněni na platné zákonné předpisy, které se věci dotýkají, a řada zastupitelů hlasovala v rozporu s  platným právem v této zemi.
V posledních komunálních volbách před čtyřmi lety jsem byl občany zvolen do zastupitelstva jako zástupce KSČM v Dobříši k velkému zděšení místních pravicových politiků. Jsem zvyklý vždy odvést poctivou práci a zodpovídat se svým voličům a totéž jsem učinil i jako místní politik.
KSČM si z předložených třiceti hlavních místních politických problémů vybrala některá zásadní témata, která, pokud budou komunisté ve volbách úspěšní, chceme řešit. Z těchto vybírám jenom některá: spolkový dům s knihovnou, uvedení našeho Územního plánu do souladu s platnou legislativou, budeme prosazovat stoprocentní zajištění lékařské péče na Dobříši, vyřešení dopravní obslužnosti v Dobříši včetně vybudování chybějících chodníků, nakládání s odpady atd.
Komunisté jsou zvyklí pracovat ve prospěch společnosti, ve prospěch svých spoluobčanů. Zaslouží si plným právem jejich důvěru a mohu za sebe i své spolupracovníky slíbit, že vaši důvěru nezklameme.

Ing. Karel Vítek, CSc. zastupitel a předseda Kontrolního výboru, člen ZO KSČM Dobříš

 

Reklama

Předchozí článekA ve finále ztratili všichni!
Další článekNa slovíčko s Lukášem Zídkem, předsedou dobříšské ODS