Jak dopadly vánoční krabice od bot?V celé naší zemi se letos sešlo 9 923 dárků, z toho 1 737 v oblasti Mníšek–Dobříš. Chtěla bych moc poděkovat Vám všem, kteří jste se do této akce zapojili. Jenom na Dobříši se nasbíralo neuvěřitelných 723 dárků. Velmi si toho vážím, moc mě to těší a doufám, že Vás následující ohlasy z terénu zahřejí u srdce.

Z dárků měly děti velikou radost, opravdu moc děkuji, že jste nás oslovili a akci jste i pro nás zrealizovali. Jak jsem Vám říkala, jsou pro nás důležité jako dárek pro dítě, které k nám jako nové přijde. 3 děti, které s námi byly na Štědrý den, obdržely dárky hned, další obdarování proběhlo 2. 1. po návratu ostatních z domovů a nyní jsme vítali nové děti.
Ještě jednou velice děkujeme.

Mgr. Olga Vernerová, ředitelka Orlíček

Přední Chlum, o.p.s.
Velmi děkujeme za dárky. Dárečky byly překvapením jak pro děti, tak pro dospělé. Myslím, že jsme byli zvědavi víc než děti.
Rádi se do této akce příští rok zapojíme i my – budeme si střádat věci, které by mohly být překvapením pro někoho dalšího. Děkujeme ještě jednou za radost dětí a přejeme Vám požehnaný a klidný rok.

Věra Splítková, ředitelka DD Pepa

Děkuji, Ježíšku, za Olafa sněhuláčka. Moc mě potěšil.

Jaroušek, 4 roky

Další informace a fotky na: www.krabiceodbot.cz, http://dobris.evangnet.cz/krabiceodbot.html,
www.facebook.com/darujkrabiciodbot

Katka Vojkůvková, kurátorka evangelického sboru na Dobříši, red. krácenoPředchozí článekDěti zpěváčci dětem s hemofilií
Další článekVelikonoční uhašení žízně