Indiánský den ve 4. MŠVe čtvrtek 20. června proběhl ve 4. MŠ Dobříš „Indiánský den“. Školka se proměnila v indiánský tábor, kde se sešlo 6 indiánských kmenů (tříd).

Paní učitelky se vyřádily při chystání indiánských převleků pro děti i pro sebe. Každý kmen si vyrobil svou část totemu a pak z těchto částí vyrostl velký společný totem. Do indiánské prérie nás vtáhlo vyprávění motivačního příběhu. Za zvuku bubnů a indiánské hudby se děti přenesly dávno do minulosti, kdy 6 kmenů mezi sebou vedlo různé boje. Aby se tomu udělal konec, plnily děti různé úkoly. Závodily v kánoích, lovily bizona, jezdily na koních, házely na cíl a ještě mnoho dalšího. Malí indiáni tančili a zpívali indiánskou píseň. Na závěr krásného odpoledne se konalo rozloučení s předškoláky, kdy jim byla předána medaile s indiánem, která jim bude připomínat nejen tento nádherný den, ale i čas, který ve školce strávili. Našim předškolákům přejeme hodně štěstí nejen ve škole, ale hlavně v životě!
P.S. Děkujeme všem, kteří pomáhali s přípravou: paní ředitelce, učitelkám, asistentkám, kuchařkám i pokojským. Jsme rádi, že se vše podařilo.

Kolektiv 4. MŠ DobříšPředchozí článekSlavnostní zakončení školního roku na 2. MŠ Dobříš: Kromě předškoláků se po 29 letech skvělé práce rozloučila s kolegyněmi, dětmi i rodiči také ředitelka školy Růženka Chovanečková
Další článekBilancování na ZŠ Dobříš, Lidická