Dobříšek přeje krásné jaro!Již první dubnovou sobotu 6. dubna se u nás můžete těšit na tradiční dětské focení s naší oblíbenou fotografkou Míšou Bayovou. Tentokrát to bude téma Jarní focení a bude vhodné pro menší samostatně sedící děti až po děti do cca 8 let.

Hned následující úterý 9. dubna od 18.00 hodin pro vás máme připravenu přednášku na téma Změny ve spoření na penzi, které se dotýkají všech. Přednáška je zdarma, ale registrace na toto setkání je nutná z důvodu kapacity. Informačním speciálem o penzích vás provedou Michaela Plonquet a Petr Janovský.

Další z našich pravidelných dubnových akcí, ale stále důležitou v opakování, je přednáška pro rodiče malých dětí s MUDr. Petrou Pelikánovou a MUDr. Luďkem Pelikánem Přednáška s kurzem první pomoci pro rodiče a prevence úrazů u dětí, která se uskuteční 10. dubna. Tuto přednášku pravidelně absolvují i lektoři našich kroužků a příměstských táborů, čímž chceme připomenout, že vybrané turnusy táborů mají ještě pár volných míst k registraci. Některé jsou již zcela zaplněny.

Jak vytvořit životopis je všeříkající název přednášky s Mgr. Veronikou Liotard, která se uskuteční 15. dubna a jistě bude nápomocná pro vytvoření vašeho reprezentativního životopisu.

Dubnové akce našeho centra zakončíme přednáškou s naší rodinnou a výchovnou poradkyní Mgr. Kateřinou Neubauerovou, DiS., na téma Řád rodinných vztahů, která se bude konat 22. dubna. Pokud chcete zkusit porozumět dynamice rodinných vztahů, tomu, jak se odráží na míře spokojenosti všech zúčastněných, a dozvědět se, jak vztah dvou ovlivňuje třetího a ten dalšího v rodině, pak se neváhejte registrovat.

Registrace na uvedené akce jsou z důvodu kapacity nutné. Veškeré registrace jsou možné na RC Dobříšek, z. s. – Webooker.eu.
Kontaktujte nás: info@dobrisek.cz nebo na telefonním čísle: 608 906 559. Informace jsou také na našem webu www.dobrisek.cz, na FB facebook.com/dobrisek, instagramu – rc_dobrisek.

Za tým RC Dobříšek koordinátorka
Tereza StudenáPředchozí článekV Aerobik studiu Orel Dobříš už cinkají jarní medaile
Další článekKnihovna plná motýlů (a sem tam i nějaká housenka)