V Aerobik studiu Orel Dobříš už cinkají jarní medaile

  Foto: Kamila Paulová


  S příchodem jara se naplno rozjela zavodní sezóna v aerobiku a tanci a naše závodní týmy posbíraly na dvou březnových závodech dohromady osm cenných kovů.

  Na začátku jarních prázdnin se naše stepové týmy vydaly do Plzně, kde probíhal závod Mistry s Mistry II. výkonnostní třídy v gymnastickém aerobiku. Všechny naše tři týmy dovezly medaile, bronzové skončily kadetky, stříbrné juniorky a zlato si na krk pověsil tým seniorek. Byl to velmi úspěšný start týmů na stepech, kterým se krásně uvedly do nové sezóny.

  Další ze závodů seriálu Žij pohybem se odehrál v Praze během druhého březnového víkendu. Ve veliké konkurenci se zde sešly všechny naše závodní týmy. Týmům step aerobiku se podařilo posbírat hned všechny tři kovy. Kadetky se sestavou Saki Saki vybojovaly bronz v lize A, juniorky se sestavou Latino stříbro v lize B a naše seniorky se sestavou Jane Fonda si zaslouženě odvezly zlato, již druhé v sezóně. Našim nejmladším závodnicím stupně vítězů utekly jen o pár bodů, ale i čtvrté místo je pěkné. Oba dance týmy bojovaly proti sobě ve stejné věkové kategorii, mladší tým dětí vybojoval bronz v lize A a starší junioři zlato v lize B.

  Máme opravdovou radost a přejeme na dalších závodních plochách podobné úspěchy. Velké poděkování patří všem trenérkám, které naše týmy perfektně na novou závodní sezónu připravily. Jmenovitě Barče Pechmannové, Kamile Paulové, Kristýně Bílkové, Adrianě Brašničkové, Markétě Vodenkové, Andrejce Žádníkové a Elišce Lohrové.

  Všechny děti, které se nechtějí o víkendu nudit, bychom rádi pozvali na naši další oblíbenou sportovní sobotu, která se uskuteční 13. dubna.

  Připravený bude pestrý sportovní program s našimi lektory včetně svačin i výborného oběda. Bližší informace najdete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku a instagramu.

  Za tým ASOD Hedvika Kloudová  Předchozí článekHC Dobříš: Sezóna na jedničku
  Další článekDobříšek přeje krásné jaro!