Cvičení pro děti i dospělé v orlovně – začni klidně hned!Tým lektorů Aerobik studia Orel Dobříš vás srdečně vítá v roce 2020!

Dětské kurzy budou pomalu končit 1. polovinu školního roku, ale to vůbec nebrání tomu, abyste se k nám přidali. Začít sportovat u nás mohou vaše děti kdykoli! Stačí si jen vybrat ten správný kurz, přijít si ho vyzkoušet a jde se makat. Celkovou nabídku dětských sportovních kurzů, včetně rozvrhu a dalších informací naleznete na našich internetových stránkách nebo na sociálních sítích Aerobik studia Orel Dobříš.

Širokou nabídku různých druhů cvičení nabízíme i pro dospělé. Pro formování správné postavy na léto je právě teď ten nejlepší čas, tak na nic nečekejte a začněte s námi rovnou. Naše lektorky vám pomohou shodit nadbytečná kila, zpevnit postavu, zlepšit fyzickou kondici, zdravotní stav i náladu. Stačí se rozhodnout a přijít!
I letos pro vás připravujeme mimo pravidelné dětské kurzy a lekce pro dospělé další zajímavé akce spojené se sportem, pohybem a zábavou. Těšit se můžete na víkendový pobyt pro maminky s dětmi, závody kočárků, vystoupení, jednorázové sportovní akce a další překvapení.
Aktuální informace naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz, facebooku a instagramu našeho studia.

Celý tým ASOD vám do nového roku 2020 přeje jen pozitivní náladu a hodně sil nejen do cvičení!

Reklama