Co vše proběhlo v komunitním centru po létě plném dětské radosti z letních příměstských táborů a na co se u nás můžete těšit v podzimním čase dál?V září jsme maminkám nabídli kurz první pomoci pro děti s paní doktorkou Petrou Pelikánovou. O velmi zajímavé dvouhodinové povídání byl veliký zájem a nemohli jsme vyhovět všem maminkám, které se na něj hlásily. Po dohodě s paní doktorkou můžeme vyhlásit další běh s datem 10. 11. od 17.00. Určitě si včas zamluvte své místo.

30. 9. proběhl pod vedením profesionální švadlenky kurz Šití pro začátečníky, který měl také velký ohlas, a navážeme jeho pokračováním tak, aby se účastníci mohli naučit ušít další výrobky, i třeba vánoční dárky.

První promítání komunitního kina spustíme 15. 10. – pro mládež nabídneme filmový večer od 18.00. Program bychom moc rádi tvořili na základě nápadů právě těch, pro které bude promítání určeno především. Máte nápad na film, seriál nebo dokument, který byste rádi viděli s kamarády v pěkné kvalitě? Určitě dejte vědět svůj nápad na níže uvedené kontakty.

Konec října bude věnován výtvarným aktivitám a navážeme tak na velmi úspěšný výtvarný workshop s Magdalenou Westman. Tento kurz pod vedením zkušené lektorky a arteterapeutky je skvělým zážitkem.
Stále jsme pro vás připraveni také v případě, že hledáte vhodné místo pro oslavu třeba svých dětí – k dispozici je velká komunitní kuchyně s příslušenstvím.

Pro více informací a pro rezervace volejte na tel. 603 592 627 koordinátorovi KC, pište na lenhartova@brdy-vltava.cz. Aktuality sledujte na facebookovém profilu Svět dobrých lidí.

Projekt SVĚT DOBRÝCH LIDÍ – Komunitní centrum s registračním číslem CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/001605.

Za realizační tým MAS Brdy–Vltava,
Eva Lenhartová, DiS.

Reklama

Předchozí článekJak si může pečující rodič odpočinout
Další článekSkauti zahajují plesovou sezonu