16. června: Vertical Voices– koncert amerického pěveckého sboru   Církev bratrská na Dobříši vás zve na koncert Vertical Voices, který proběhne v neděli 16. června od 18 hodin v Zrcadlovém sále na zámku Dobříš. Vertical Voices je spojení několika fenomenálních pěveckých těles, celkem 15 zpěváků a muzikantů z Floridy a Missouri v USA. Na svém turné po České republice a Rakousku se zastaví i u nás na Dobříši. Jako speciální host dorazí i známý Chlapecký sbor BONIFANTES.
   Můžete těšit na klasickou hudbu (Händel, Dvořák, Verdi, Mendelssohn), broadwayovské a muzikálové písně, dále duchovní hudbu a gospely. V rámci Vertical Voices vystoupí i menší tělesa The Sust Family Singers a Duo Mazzoni.

   Díky spolupráci s Central Presbytarian Church v St. Louis je vstupné dobrovolné, ale počet míst je omezený. Prosíme, registrujte se na adrese www.koncert.cbdobris.cz, kde najdete také více informací.

   Tomáš a Zuzana Kerepečtí   Předchozí článekFamilies Day Dobříš 2024: Festival pro celou rodinu ožije hudbou a novými atrakcemi!
   Další článekPoklady světové hudební literatury pro sólové nástroje a orchestr