Families Day Dobříš 2024: Festival pro celou rodinu ožije hudbou a novými atrakcemi!Další ročník Families Day se uskuteční 8. června 2024. Předprodej vstupenek již začal a organizátoři se těší, že letos přivítají návštěvníky všech věkových kategorií na akci plné hudby a zábavy.

Letošní ročník nabídne několik novinek jak pro dospělé, tak pro děti. „Pro dospělé bude k dispozici kvalitní hudební produkce, vynikající občerstvení a jako novinku představíme tankové pivo od našeho partnera Staropramen. Pro děti jsme připravili řadu atrakcí včetně obří skluzavky, MEGA pěnové párty, malování na tělo a skákacích hradů. Jako novinku představíme SUMMER tubing a nebude chybět ani pirátská soutěž,“ říká za organizátory k programu Jakub Jánský.

Hudební line-up letos zahrnuje domácí kapelu 1VISH, Pirates of the Pubs, legendární Znouzectnost, borce z kapely zakázanÝovoce a na závěr vystoupí kapela, kterou netřeba představovat, kapela Alkehol.
Akce se koná za každého počasí a pro návštěvníky je připraveno pohodlné posezení v party stanech.
Nenechte si ujít Families Day, který se koná už 8. června 2024! Bude to den plný hudby, her, dobrého jídla a pití, a hlavně skvělé nálady.

Praktické informace

Termín: 8. června 2024 od 14.30 do 1.00 hod.
Místo: Areál za sportovní halou, V Lipkách
Vstupné: Vstupenky jsou k dostání v předprodeji ve dvou vlnách a jejich cena se pohybuje od 390 Kč. Děti do 2,99 roku mají vstup zdarma.

Cena vstupenek v 2. vlně předprodeje:
• základní 450 Kč
• zvýhodněné (1+2) 500 Kč
Kapacita je omezena, takže s nákupem vstupenek moc neváhejte!

Vstupenky můžete zakoupit online přes portál smsticket.cz nebo přímo v Dobříši ve vinotéce Zelený domek nebo v restauraci Tankovna Modrá kočka.

Tak co, už se těšíte?
„Bude to fakt pecka a skvělá příležitost užít si den s celou rodinou. Hudba, zábava, dobroty – co víc si přát? Tak neváhejte a pořiďte si vstupenky co nejdřív. Těšíme se na vás 8. června na Families Day! Bude to nezapomenutelný zážitek pro malé i velké. Tak si ho nenechte ujít!“ dodává Jakub Jánský.

Zpracovala DHPředchozí článekNoc kostelů 2024
Další článek16. června: Vertical Voices– koncert amerického pěveckého sboru