ZŠ Dobříš: Prázdniny a dovolenáŠkolní rok utekl jako voda a prázdniny jsou tady. Všichni se těšíme se na sluníčko a odpočinek. Děti, i učitelé. Jen děti vyběhnou s vysvědčením ze školy, i učitelé na dva měsíce zapomenou, že se každý den připravovali na výuku, vyráběli pomůcky, hledali nápady do hodin, vymýšleli zajímavé akce, vzdělávali se, opravovali sešity a deset měsíců hodnotili práci svých žáků. Vypnou Teams, Bakaláře, přestanou sledovat pracovní maily, zaklapnou notebook a jejich dovolená začíná, stejně jako dětem prázdniny.

Vedení školy a také provozní zaměstnanci zůstávají část prázdnin ve škole. O prázdninách se musí připravit nový školní rok. Je čas na opravy, malování, úklid, nákupy, výměnu nábytku, nové rozvrhy. Letos o prázdninách bude také jmenován nový ředitel nebo ředitelka naší školy. Převezme školu s cca 900 žáky a 120 zaměstnanci. Školu s 37 třídami, osmi pavilony a jídelnou pro 1 200 strávníků.

Chtěly bychom proto tímto poděkovat všem žákům současným i minulým, kolegyním, kolegům, rodičům a přátelům školy, se kterými jsme dvanáct let spolupracovaly. A chtěly bychom také popřát novému panu řediteli či ředitelce hodně sil do náročné, ale krásné, naplňující a tvořivé práce.

Mgr. Bohumila Pallagyová,
Mgr. Jana Kvídová,
Mgr. Eva KašparováPředchozí článekExpedice ZŠ TRNKA
Další článekZŠ Dobříš, Komenského nám. 35: Školní akcepřed prázdninami