Zprávy z Obecního úřaduPoplatky za psa

Připomínáme občanům, kteří dosud neuhradili poplatek za psa, že v souladu s Obecně závaznou vyhláškou č. 2/2013 o místních poplatcích jsou do 31. 3. 2018 povinni tento poplatek uhradit. Poplatek je 100 Kč za jednoho psa a 300 Kč za každého dalšího psa v domácnosti. Pro poživatele starobního nebo invalidního důchodu platí poloviční sazba.

Známky na popelnice

Od 1. 2. 2018 musí být každá popelnice opatřena platnou známkou. Známky jsou celoročně ke koupi pouze na Obecním úřadu.

Hledá se kronikář

Vážení spoluobčané, pokud se zajímáte o dění v obci, máte všeobecný přehled a ovládáte český jazyk slovem i písmem, možná Vás osloví naše nabídka na funkci kronikáře obce. Jde o pravdivé zachycení aktuálního dění v obci pro nás i budoucí generace. Podrobnější informace Vám rádi podáme v kanceláři Obecního úřadu.

Vážení občané,

v souvislosti se zpracováním Programu rozvoje obce Vás zveme na setkání k plánování rozvoje obce, kde společně prodiskutujeme realizované projekty v obci, ale především její budoucí rozvoj.
Zaměříme se na konkrétní aktivity a projekty, které by mohly být v obci Stará Huť v období 2018–2024 realizovány. Přijďte ovlivnit budoucnost obce, kde žijete. Srdečně zveme na toto setkání, které se koná ve čtvrtek 14. února 2018 od 18 hodin v Kulturním domě ve Staré Huti. Drobné občerstvení bude zajištěno.

Reklama

Předchozí článekPřehled investičních akcí za rok 2017
Další článekTříkrálová sbírka