Změna možností úhrady vodného a stočnéhoVážení odběratelé, v rámci zkvalitňování služeb jsou faktury za vodné a stočné od 1. 6. 2019 srozumitelnější a přehlednější.

Myslíme na životní prostředí i Vaše peněženky, proto již nebudeme posílat předvyplněné poukázky A ve faktuře. Jedná se pro Vás o nejdražší způsob úhrady faktur, využívá ji tedy minimum z Vás. Byli bychom rádi, kdybyste více využívali elektronické fakturace. Elektronická fakturace šetří Váš čas, peníze i životní prostředí.

Nabízíme možnost zasílání faktur v elektronické podobě, což zajistí rychlé doručení i v případě, že se přestěhujete a poštovní adresa je již pro doručení papírové faktury neaktuální.

Pokud Vám chodí faktury za vodné a stočné do poštovní schránky, ale přitom byste upřednostnili zasílání faktur elektronicky, kontaktujte nás! Pište svůj požadavek e-mailem na info@vhs-dobris.cz. Uveďte do emailu Vaše jméno, adresu a emailovou adresu, na kterou Vám budou faktury zasílány. Změnu zasílání faktur můžete nahlásit i telefonicky na tel. č. zákaznického oddělení 318 521 108.

Úhradu lze provést několika způsoby:
Převodním příkazem ze svého bankovního účtu
Hotovostně – v pokladně naší společnosti bez poplatku (složenku nepotřebujete!)
Inkasním způsobem – povolení k inkasu ve Vaší bance
Poštovní poukázkou typu A – je k dispozici na kterékoli pobočce pošty v ČR, ale již neposíláme předvyplněnou poštovní poukázku!
Prostřednictvím QR kódu – nově možnost platby QR kódem z Vašeho mobilu

Připravujeme pro Vás také možnost platby na terminálech sazky.
Centrum zákaznických služeb VHS Dobříš:
Tel.: +420 318 521 108, info@vhs-dobris.cz
Pohotovost voda: 724 015 415

Reklama

Předchozí článekDobříšské pískoviště (3)
Další článekHasiči bojovali o pohár starostky