Zlaté cinkání pro dobříšskou gymnastku

Jsme vám dlužni informace ohledně výsledků republikové soutěže ve sportovní gymnastice v Praze. Jak jsme informovali v minulém čísle DL, Terezie Guttenberková, mladší žákyně II., reprezentovala náš Středočeský kraj v čtyřčlenném týmu složeném z dívek Dobřichovic, Benátek, Týnce a Dobříše.

Děvčata velmi zabojovala a svými výkony soutěž vyhrála a získala zlatou medaili. Porazila Královehradecký kraj a Prahu.
    Jako jednotlivkyně si Terezka vysoutěžila 14. místo z 51 gymnastek z celé ČR. Všem děvčatům blahopřejeme.
    Koho by zajímaly výsledky v jednotlivých věkových kategoriích, naleznete je zde na tomto odkazu: http://www.caspv.cz/cz/cinnosti-komise-metodicke-rady/komise-vseobecne-gymnastiky/vysledky-soutezi-sg-fotodokumentace/.

Pro léto máme připraveny dva příměstské tábory pro děti a mládež od 6 let do 15 let. Bližší Info naleznete na plakátovacích plochách a na webu Gymnastiky Dobříš. Neváhejte s přihláškou, místa se rychle zaplňují.
    Pro nový školní rok připravujeme kurzy pro nové i stávající zájemce naučit se gymnastické dovednosti ve všech věkových kategoriích. Od přípravky dětí, ročník narození 2018, 2017, přes děti školou povinné až dospěláky.

Kolektiv trenérů Gymnastiky Dobříš přeje zábavné letní prázdniny dětem a slunečnou dovolenou dospělým.

Jitka Holcová, autor foto: Hana Hošková

Předchozí článekCACIT Dobříš posedmnácté!
    Další článekOK Dobříš má ve svých řadách novou mistryni ČR na krátké trati v orientačním běhu a oslavilo úspěch dobříšských studentů na finále přeboru škol v Prostějově