ZE ZÁMKU A PODZÁMČÍ … – červen 2017Na červen jsme přichystali do zámecké expozice zajímavou výstavu historických jízdních kol.

Výstava bude probíhat v rámci zámecké expozice a potrvá od 15. června do 17. září 2017. Vstupné je dle běžného ceníku.

V druhé polovině měsíce, v sobotu 17.června, je pro vás přichystaná tradiční akce „Zámek dětem“.

Tato akce je mezi dětmi a dospělými velmi oblíbená, proto se nezapomeňte v tento den na zámku zastavit. Začátek akce je v 10.00 hodin a konec v 17.00 hodin. Těšit se můžete na veselého šaška Vaška, skvělé a oblíbené hudební duo VANDA A STANDA, vtipné Klaunské divadlo Jeníčka a Mařenky, zábavné a interaktivní kouzelnické vystoupení, soutěže pro děti i dospělé o krásné a hodnotné ceny, pohádková stanoviště s odměnami pro každého, stánky s občerstvením a suvenýry, “skákací hrad” pro děti zdarma, prohlídky zámeckých komnat a mnoho dalších překvapení…Více informací naleznete na www.zamekdetem.cz. V červnu se bude také konat natáčení ve francouzském i anglickém parku, sledujte proto, prosím, naše webové stránky s aktuálními informacemi.

Do našeho týmu na zámek Dobříš hledáme novou kolegyni/kolegu, s nástupem možným ihned. Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte paní Bc. Terezu Vyhlasovou, tel.: 601 579 330, nebo pošlete životopis na prohlídky@zamekdobris.cz.

Více informací o dění na zámku sledujte na našich webových stránkách www.zamekdobris.cz.

Kulturní program

15. 6. – 17. 9. – Výstava historických jízdních kol – v rámci zámecké expozice
17. 6. – Zámek dětem, 10.00–17.00 hodinPředchozí článekNa Kole to opět žilo aneb Hasičské čarodějnice
Další článekSpolečenská kronika – červen 2017