ZE ZÁMKU A PODZÁMČÍ …V sobotu 6. května pro vás chystají naši kolegové rybáři Rybí festival. Již třetí ročník Rybího festivalu se uskuteční na sádkách Colloredo-Mannsfeld v Dobříši – ulice Partyzána Svobody 17, od 10.00 do 17.00 hodin. Čeká vás zábava pro celou rodinu, pro děti jsou připravené atrakce a hry, po celý den hudební doprovod v podání kapely Starlings, ale hlavně ochutnávky rybích specialit, kuchařská show, vaření přímo na podiu a soutěž regionálních restaurací. Přijďte v tento den ochutnat báječné rybí pochoutky. Více informací naleznete na www.rybifestival.cz.

V prvním květnovém týdnu, v úterý 9. května, se můžete těšit na další koncert v podání Hudebního festivalu Antonína Dvořáka. Koncert začíná v Zrcadlovém sále v 19.00 hodin a vystoupí PhilHarmonia Octet Prague. Součástí koncertu bude slavnostní křest CD Music for Wind Instruments. Koncert probíhá za podpory města Dobříše a vstupenky si můžete zakoupit prostřednictvím webových stránek festivalu a portálu Ticketportal.cz.

Další koncert pro vás připravuje ZUŠ Dobříš. Ve čtvrtek 18. května pro vás připravují žáci, absolventi a učitelé ZUŠ Dobříš absolventský koncert v Zrcadlovém sále zámku Dobříš, který se bude konat od 18.00 hodin.

V druhé polovině května bude z důvodu natáčení uzavřen francouzský park a anglický park, více informací a konkrétní datum uzavření bude na našich webových stránkách www.zamekdobris.cz. Děkujeme za pochopení.

Kulturní program

6. května – Rybí festival – Sádky Colloredo-Mannsfeld Dobříš
9. května – Koncert – Hudební festival Antonína Dvořáka
18. května – Absolventský koncert ZUŠ DobříšPředchozí článekZámek dětem je jen v Dobříši a už se blíží
Další článekOrientační běžci zvou na Kazatelnu