Zámek dětem je jen v Dobříši a už se blížíSrdečně zveme všechny děti, rodiče i prarodiče na akci ZÁMEK DĚTEM, na které čeká návštěvníky bohatý hudební a zábavný program na zámku Dobříš.

V sobotu 17. června 2017 od 10 do 17 hod. se přijďte odreagovat od starostí všedních dní a zažít nezapomenutelný den se svou rodinou.

Bavit vás bude oblíbený šašek Vašek, skvělé hudební duo Vanda a Standa, vtipnou pohádku „O perníkové chaloupce“ zahraje Klaunské divadlo Jeníčka a Mařenky, těšit se můžete na interaktivní kouzelnické vystoupení, chybět nebude ani návštěva královské rodiny a jako hlavní host se na zámek letos chystá ikona současné dětské hudební scény Míša Růžičková.
Jako každý rok jsou pro všechny návštěvníky i letos připraveny soutěže o krásné a hodnotné ceny, pohádková stanoviště ve francouzském parku s nejrůznějšími úkoly, zpřístupněny budou také zámecké komnaty, připravena jsou i nejrůznější vystoupení a samozřejmě stánky s občerstvením i suvenýry. I pro letošní rok samozřejmě máme připravený „skákací hrad“ pro děti ZDARMA.

Více informací o cenách vstupného a dalších benefitech budeme postupně zveřejňovat na: www.zamekdetem.cz a na našem facebooku: www.facebook.com/ZamekDetem.Předchozí článekKvěten v Dobříšsku
Další článekZE ZÁMKU A PODZÁMČÍ …