Orientační běžci zvou na Kazatelnu  Orientační běh je zábavný a pestrý sport v přírodě pro celou rodinu. Sport, kde nerozhoduje jenom fyzická kondice, ale i to, jak umíte přemýšlet. Sport, který je takovou malou bojovkou a nabízí dobrodružství v krásném lesním prostředí. Zkuste si orienťák, bude vás bavit.

  Orientační běh patří mezi moderní sporty v přírodě a jeho popularita každým rokem roste. Přesvědčit se o tom můžeme i při závodě, který se uskuteční koncem května u nás na Brdech a kde budou kromě tratí pro registrované závodníky připraveny i jednoduché trasy pro příchozí a rodiče s dětmi. Mapu a další specifické vybavení zajišťují pořadatelé, takže to jediné, co pro účast na akci potřebujete, je sportovní oblečení a nadšení pro pohyb v přírodě a dobrodružství.

  Dobříšský závod se uskuteční v sobotu 27. května v okolí vrcholu Kazatelna. Centrum závodu bude ve sportovním areálu Vlaška.

  Registrace do nesoutěžních kategorií je možná i v den závodu, a to přímo na Vlašce v době 9–10 hod. Podrobnější informace závodu budou před akcí k dispozici na webových stránkách www.okdobris.cz. Pořadatelé děkují majiteli lesa, společnosti Colloredo-Mannsfeld, s.r.o., za možnost uskutečnit závod v krásném prostoru okolí Kazatelny a také městu Dobříš za dlouhodobou podporu klubu. Lesu a sportu zdar!

  OK Dobříš – oddíl sportů v přírodě  Předchozí článekZE ZÁMKU A PODZÁMČÍ …
  Další článekTýmy z Aerobik studia Orel Dobříš zazářily na prvních závodech v sezóně