ZE ZÁMKU A PODZÁMČÍ …Ve čtvrtek 3. května rozezní Zrcadlový sál koncert Hudebního festivalu Antonína Dvořáka. Koncert začíná v Zrcadlovém sále v 19 hodin a vystoupí Václav Hudeček s klavírním doprovodem Lukáše Klánského. Vstupenky si můžete zakoupit prostřednictvím webových stránek festivalu nebo na webu Ticketportal.cz.

V sobotu 12. května pro vás chystají naši kolegové rybáři Rybí festival. Již čtvrtý ročník Rybího festivalu se uskuteční na sádkách Colloredo-Mannsfeld v Dobříši – ulice Partyzána Svobody 17, od 10 do 17 hodin.
Čeká vás zábava pro celou rodinu, ale hlavně ochutnávky rybích specialit, kuchařská show, vaření přímo na pódiu, soutěž regionálních restaurací a pro děti jsou připravené atrakce a hry. Přijďte v tento den ochutnat báječné rybí pochoutky a navštívit také zámek Dobříš. Ze sádek k zámku povede rybí stezka s plněním různých úkolů, připravená speciálně pro děti. Na nádvoří zámku pak uvítá návštěvníky sokolník se svými dravci. Ukázka létání dravců začne v tyto časy: 12.00, 13.30, 15.00, 16.30. Začátek prohlídek najdete na webových stránkách zámku Dobříš. Více informací ohledně festivalu naleznete na www.rybifestival.cz.

A v neděli 13. května se můžete těšit na další benefiční koncert pro obnovu dobříšských varhan v Zrcadlovém sále od 19.00 hodin.

Do našeho kolektivu hledáme pracovníka na pozici údržbář, nástup od července 2018, pro více informací volejte paní Doušovou, tel.: 721 443 384, a pracovníka/průvodce návštěvního centra, nástup možný ihned, tel.: 318 521 240.

Reklama

Předchozí článekSkautský Den Země
Další článekMuzeum Dobříš zahájilo 4. sezonu