Zdravíme ze zimního Dobříšku!Haló, haló, na vědomost se dává, že jsme spustili registrace do LETNÍCH PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ 2024. Čeká nás celkem 7 turnusů pro věkové kategorie dětí od 4 do 14 let. Věříme, že si z naší nabídky vybere opravdu každý.

Budou to týdny plné zábavy, poznávání, sportu, ale i učení se novým věcem. V letošní roce nově nabízíme 10% slevu na sourozence.

V týdnu od 12. února 2024 u nás začínají lekce jarního semestru nabité kreativními a vzdělávacími aktivitami pro děti i dospělé! Neváhejte navštívit naše webové stránky a případně nás kontaktovat o nezávaznou ukázkovou lekci kroužku s volnou kapacitou, která vám zajistí, že vás nebo vaše děti kurz bude opravdu bavit. Kontakty jsou uvedeny níže.

Ještě než nové pololetí začne, tak pro vás máme připraven velmi populární workshop Kaligrafie s Eliškou Konvičkovou, který se bude konat již 10. února 2024 a tentokrát bude jeho tématem oblíbený citát. Workshop bude rozdělen do dvou bloků s tím, že dopoledne se naučíme kaligrafické tahy a odpoledne přistoupíme k samotnému krasopsaní. Už jste registrovány/ni?

První přednáška tohoto roku bude na téma „Výchova laskavá a důsledná zároveň“ s Mgr. Kateřinou Neubauerovou, DiS. „Výchova začíná ve chvíli, kdy dítě slézá z klína, ale o chvilku později zde máme vzdor. Potomek začíná urputněji projevovat svou vůli a zkouší naši trpělivost. Z našich reakcí, na našem příkladě a z našich pevných postojů získává informace, jak to na tom světě a mezi lidmi vlastně chodí. Jsme našim dětem majákem na jejich cestě od narození k dospívání. Když dítě začíná projevovat svou vůli, tak nás mnohdy napadá otázka: vyhovět, či nikoliv?“ To vše a mnohem více bude probíráno na této přednášce.

Kontaktujte nás na info@dobrisek.cz nebo na telefonním čísle 608 906 559.
Veškeré registrace jsou možné na RC Dobříšek, z. s. – Webooker.eu.

Tereza StudenáPředchozí článekVeselý karneval pro celou rodinu letos navštíví maskoti!
Další článekSokolské masopustní veselí