Veselý karneval pro celou rodinu letos navštíví maskoti!

  foto: Karolína Šejnová


  Už se to blíží! Jeden z nejlepších, nejkrásnějších a nejveselejších karnevalů letošního roku. Karneval pro malé i velké s animátory z Veselé rodiny nabídne opět bezvadný program a spoustu zábavy!

  KDY? V neděli 11. února 2024 od 15.30 hod.
  KDE? Ve společenském sále Kulturního domu Dobříš

  Na co se můžete těšit?

  K tanci a poslechu bude hrát živá hudba, užijeme si hry i soutěže a taky úžasné maskoty! Připraven bude dvouhodinový program vedený dětskými animátory, kteří moc dobře vědí, co děti baví nejvíce a jak je rozesmát. Těšit se ale mohou i dospělí, kteří rozhodně nepřijdou zkrátka.

  Na všechny návštěvníky bude navíc čekat jedinečná balónková výzdoba, dárky, ale i oblíbené třpytivé tetování nebo cukrová vata. A chybět nebude ani bohatá tombola plná krásných cen!

  Karnevaly jsou jednou z mála příležitostí, kdy se můžete převléknout za cokoli nebo za kohokoli. Připravte masky pro děti a nebojte se namaškařit celou rodinu – mamku, taťku, a klidně i babičku s dědečkem. Pojďte se s námi bavit!
  Na všechny princezny, šašky, kovboje, hasiče, bojovníky, vodníky, víly a další masky z našeho světa, říše pohádek a kouzel se těší animátoři z Veselé rodiny!

  Více informací najdete na našem webu: www.veselarodina.org, facebookovém profilu Veselá rodina, z. ú., a instagramovém účtu vesela_rodina.

  Zpracovala DH  Předchozí článekDenní stacionář Kratochvíle má za sebou již rok od svého otevření
  Další článekZdravíme ze zimního Dobříšku!