Zdravíme z Dobříšku!



Rádi bychom vám popřáli šťastný nový rok! I v roce 2022 máme velké plány, chceme připravit tento rok ještě radostnější, plný zábavy a zajímavých aktivit nejen pro děti, ale také dospělé.

Na našich stránkách naleznete Kalendář skřítka Dobříška, který vás seznámí se všemi plánovanými akcemi RC Dobříšek na rok 2022 včetně termínu lampionového průvodu.
S radostí oznamujeme, že se blíží otevření nového semestru, konkrétně to bude 7. února! Máte možnost se zapsat do oblíbených kroužků, které vedou naši skvělí lektoři. Cca v polovině ledna bude možnost se registrovat, s registrací doporučujeme neváhat.

Touto cestou bychom také rádi poděkovali všem partnerům při pořádání Sněhové adventní hry, hry pro všechny místní děti zdarma. Variaci hry z minulého roku v podobě adventní detektivky jsme původně neplánovali, ale nakonec se ukázalo, že i letos má smysl a s pomocí dobříšských společností a firem jsme opět děti vytáhli ven na procházky, když hledaly sněhové vločky, a rozzářili jim tváře při losování dárků a návštěvě stanovišť. Kromě spokojenosti dětí nás na této hře těší pospolitost dobříšských firem a organizací, které neváhají přidat ruku k dílu a realizovat něco, kde dětský úsměv má největší hodnotu a peníze nehrají roli. Všem těmto společnostem a organizacím patří obrovský dík, jejich seznam naleznete na našich stránkách. Doporučujeme se podívat, kdo neváhal pomoct – a kdo na seznamu není, tak jen neměl příležitost, protože úžasných firem a organizací je na Dobříši více, než je počet adventních dní :-).

Krásný vstup
do nového roku 2022 přeje za tým RC Dobříšek
Veronika Liotard

Reklama

Předchozí článekOddíl rodinného skautingu Dráčata popřál zvířatům veselé Vánoce
Další článekGratulujeme! Dobříšská amatérská sportovkyně Klára Černá si přivezla z mistrovství světa v terénním triatlonu Xterra na Havaji krásné 4. místo ve své kategorii!