Veselá módní přehlídka ve Skřítkově i s kouzelnickou showVe Skřítkově se opět připravuje Veselá módní přehlídka, která i letos přinese netradiční podívanou a zábavnou show. V roli modelů a modelek se představí nejen dobříšské děti, ale i krásné slečny a dámy z našeho okolí, které v originální prezentaci předvedou trendy oblečení pro jaro a léto 2018. Přijďte se podívat na nové modely sportovního, společenského, ale hlavně každodenně nositelného, kvalitního a praktického oblečení.
Veselá módní přehlídka přiveze sportovní a volnočasové oblečení, k vidění budou jedinečné sukýnky a šaty, speciální kousky pro slečny a dámy a praktické oblečení pro děti.

Večerním programem bude provázet herečka Zdeňka Žádníková s hlavními partnery přehlídky a děti se mohou navíc těšit na kouzelnickou show i volně přístupnou hernu Skřítkova. Tato akce přinese více než jen módní inspiraci pro jaro a léto, ale i netradiční událost pro celou rodinu. Počet míst je však omezen a tak si raději zajistěte svůj lístek včas.

KDY: v pátek 13. dubna od 18.30 hod.
KDE: Skřítkov, Na Zlaté stezce 1056, 263 01 Dobříš
VSTUPNÉ: předprodej 120 Kč / osoba (Skřítkov a Aerobik studio Orel Dobříš do 11. dubna 2018), na místě 150 Kč / osoba, děti ZDARMA

Aktuální informace k akci můžete sledovat také na facebookové události Veselá módní přehlídka.

Reklama

Předchozí článekKorkyně na sněhu
Další článekZE ZÁMKU A PODZÁMČÍ …